Drewniana alternatywa

Drewniana alternatywa

Całoroczne, mieszkalne, wakacyjne, szkieletowe lub z bali. Możliwości jest wiele, a to, na jaki się zdecydujemy, zależy wyłącznie od naszych potrzeb.

Na początek, powinnyśmy się zastanowić, po co tak właściwie rozważamy budowę domu z drewna . Mieszkasz wmieście, pracujesz tam oraz nie marzysz o niczym innym aniżeli o letnim urlopie spędzonym w ciszy oraz spokoju na własnej działce na wsi? W tym razie wystarczy ci nieduży ( 50m2 ), funkcjonalny domek letniskowy. A jeśli tak bardzo rozsmakowałeś się w sielskichklimatach, że najchętniej wyjeżdżałbyś tam co weekend, a w zimie planujesz urządzić Sylwestra na wsi dla swojego grona przyjaciół?

Dla ciebie lepszy będzie większy ( 80m2 ), całoroczny domek wyposażony w system grzewczy z rozprowadzeniem na wszystkie pomieszczenia.

Z kolei gdy jesteś corazbliższy radykalnej decyzji o przeprowadzce z miasta na wieś, albo po prostu szukasz niedrogiego, przyjaznego dla człowieka domu, do jakiego mógłbyś przeprowadzić się już za kilka miesięcy, zainteresuj się domami mieszkalnymi - tradycyjnymi z bala lub szkieletowymi.

Domy z drewna są energooszczędne, tańsze aniżeli murowane, a dzięki zastosowaniu sprawdzonych technologii - bardzo trwałe.

Budowa zlecona rzetelnej, bogatej w doświadczenie oraz zespół fachowców firmie, z pewnością okaże się satysfakcjonująca. Sam wybierasz działkę, na którejgo postawisz ( też fundament może zależeć wyłącznie od ciebie ), standard wykończenia ( bazowy lub z dopłatami za wybrane opcje), a także wygląd ( sam określasz czy też fasada oraz ściany wewnętrzne mają być drewniane czy też otynkowane ). Mając do dyspozycji kilkadziesiąt różnych projektów, z pewnością każdy decydujący się na ofertę domów z drewna, znajdzie taki, który najbardziej mu pasuje.

Podobne artykuły

Wciągarka ręczna i elektryczna - którą kupić?

Oferowane na rynku wciągarki do przemieszczania elementów ...

Spodnie czy spódnice?

Spodnie czy portki — bez względu na to, jak je nazwiesz, ...

Związki ogrodu z domem

Oto dom jednorodzinny w naturalny sposób sprzęga nas z ...

Budowanie wg feng shui

Wpływ, jaki medycyna chińska ma na wiele aspektów codziennego ...